Programátor roku - prevzatie cien

Publikoval Michal Kočí dňa 20.02.2006 o 18:26 v kategórii Ostatné

O súťaži Programátor roku sa toho dosť popísalo. Dnes mi došiel e-mail s podrobnosťami o prevzatí výhry. Docela dosť (nemilo) ma prekvapil...

O názoroch sa súťaž si môžete prečítať na rôznych blogoch, túto tému by som nechcel načínať zas a znova, lebo to k ničomu neviede a hlavne by som už nič nové nepovedal. Koho názory zaujímajú, nech si prečíta napríklad tieto články a ich komentáre:

Mne sa podarilo umiestniť sa medzi vylosovanými a vyhral som: kniha, USB klíč, předplatné časopisu CP dle vlastního výběru. Dnes ma kontaktovali z nakladateľstva CPress a v e-maile s podrobnosťami o prevzatí výhry som sa mimo iné dočítal, že Ceny, jejichž kompletní přehled naleznete na oficiálních stránkách soutěže www.programatorroku.cz) si je nutné převzít osobně na jedné z poboček společnosti Computer Press. Prosím Vás tedy o sdělení, zda-li upřednostňujete Prahu či Brno. Nechcem vyzerať ako nevďačný parchant, ale knihu a USB klúč (predplatné mi asi ťažko odovzdajú fyzicky) si musím ísť prevzať do Brna, do mesta vzdialeného cca 150 km, ak by som šiel autom, tak náklady len na benzín budú približne 600 korún. Musím prejsť cez jedny hranice, zabijem minimálne pol dňa (skôr jeden celý deň). Tak teda nejak rozmýšlam, či mi kniha (aká kniha?) a USB klúč (aká kapacita?) za tie výdavky budú stáť... Len na porovnanie, za hlasovanie v súťaži LCD za WEB som dostal tričko, ktoré mi poslali pekne až na slovensko poštou, nechápem prečo to pri týchto malých cená nejde. Rozumiem tomu u notebooku, alebo u dovolenky, ale keď sa jedná o USB klúč a knihu??? No nič, zrejme si cenu nechám ujsť pomedzi prsty...

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Páčil sa ti príspevok?

Zdieľaj príspevok alebo si ho odlož na neskôr

Sleduj ma

Ak nechceš premeškať príspevky ako je tento, sleduj ma na Twitteri, alebo ak máš RSS čítačku, môžeš sledovať môj RSS kanál.

Komentáre

Libor dňa 21.02.2006 o 06:32 - RE: Programátor roku - prevzatie cien

Patrně potřebují vaše foto do galerie vítězů. Na druhou stranu tričko za hlasování v soutěži LCD za WEB jsem nedostal a to jsem z Brna.

Mifko dňa 21.02.2006 o 09:50 - RE: Programátor roku - prevzatie cien

To ma tiez napadlo, ale ak by islo len o to, kludne im moju fotku poslem :)

Rekin dňa 22.02.2006 o 15:24 - RE: Programátor roku - prevzatie cien

Celá organizace soutěže je fakt "neprofesionální" ... V soutěži LCD za WEB mi zaslali výhru poštou :o)

BST dňa 26.02.2006 o 17:36 - RE: Programátor roku - prevzatie cien

V LCD za WEB to poslání výhry poštou trochu trvalo (kdo nemá před domem borovici, těžko dostal výhru pod stromeček). V dovednostní části soutěže Programátor roku dal Logos soutěžícím vybrat, zda si pro výhru přijdou (a kdy), nebo zda si jí nechají poslat poštou (ale přijdou o dobrý oběd) - a to u dovednostní soutěže (narozdíl od vědomostní) byla pravidla předání výher zveřejněna.

Borek dňa 16.03.2006 o 12:24 - RE: Programátor roku - prevzatie cien

Zkus kontaktovat pořadatale, třeba ti to pošlou poštou.

Mifko dňa 16.03.2006 o 13:52 - RE: Programátor roku - prevzatie cien

Ano, presne to je to co som spravil, snad sa nam nakoniec podari sa dohodnut. Verim ze logika zvitazi a drobne (rozmerovo) ceny sa mi podari obdrzat postou bez nutnosti osobnej navstevy.

Mifko dňa 16.03.2006 o 15:06 - RE: Programátor roku - prevzatie cien

Takze nakoniec som dnes dostal pozitivnu odpoved na ziadost o zaslanie ceny postou. Takze tento prispevok je uz neaktualny a aj touto cestou sa chcem podakovat sefredaktorovi casopisu Connect!, ktory odovzdavanie cien zastresuje, za seriozny pristup a kladne vybavenie mojej ziadosti.

Mifko dňa 17.04.2006 o 23:42 - RE: Programátor roku - prevzatie cien

Tak a uz snad len posledne doplnenie. Nakoniec to ozaj cele stastne dopadlo, USB kluc mi dosiel postou ako prvy (512 MB) spolu s poukazkami na dalsie ceny. Obratom som reagoval s vyberom knihy (lubovolna z Computer Pressu, vybral som si "Tvorba dokonaleho kodu" v originale "Code Complete") a vyberom predplatneho casopisu (lubovolny v CPressu). Kniha dorazila tiez behom par dni. Takze nakoniec som bol uspesne vybaveny, tazko povedat ci to bolo vdaka tomuto frflavemu prispevku, ale pevne dufam ze nie :) Ale ved obcas si zafrflat nie je na skodu ;)

Pridať komentár

Máš niečo zaujímavé povedať k článku? Pridaj to k článku ako komentár. Spam, reklamu alebo inak nerelevantné komentáre okamžite mažem.

Pridanie komentára sa nepodarilo. Oprav si prosím chyby.