Kniha Technologie Microsoft SharePoint 2003 zdarma

Publikoval Michal Kočí dňa 02.06.2006 o 12:55 v kategórii SharePoint

Ak máte legálny Office 2003, ponúka Vám Microsoft k bezplatnému stiahnutia knihu Technologie Microsoft SharePoint 2003 v elektronickej podobe (PDF). Osobne sa na túto knihu teším a jej publikovanie a možnosť jej stiahnutia ma ozaj milo prekvapili. Takže ak sa chcete čo to dozvedieť o SharePointoch neváhajte a knihu si choďte stiahnuť. Mimochodom, jedným z jej autorov je Tomáš Kutěj, to je človek ktorý stojí za serverom SharePoint.CZ.

Ak si chcete o knihe prečítať, najlepšie bude asi priamo u zdroja, teda vo vydavateľstve CPress, na stránke s popisom tejto knihy - knihou sa navyše dá aj listovať.

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Páčil sa ti príspevok?

Zdieľaj príspevok alebo si ho odlož na neskôr

Sleduj ma

Ak nechceš premeškať príspevky ako je tento, sleduj ma na Twitteri, alebo ak máš RSS čítačku, môžeš sledovať môj RSS kanál.

Komentáre

spigi dňa 02.06.2006 o 16:00 - Diky

Diky za info... idem tahat :-)

Mifko dňa 02.06.2006 o 16:40 - re: Diky

Jo, nie je za co. Uz poniekolky krat sa mi oplatilo byt odoberatelom roznych informacnych mailov, napriklad tych z Microsoftu. Aspon ma clovek prehlad o takychto akciach a o akciach kde sa da ist zasit a dozvediet sa nieco nove...

Pridať komentár

Máš niečo zaujímavé povedať k článku? Pridaj to k článku ako komentár. Spam, reklamu alebo inak nerelevantné komentáre okamžite mažem.

Pridanie komentára sa nepodarilo. Oprav si prosím chyby.