Zakladám si ďaľší, čisto nie-IT blog

Publikoval Michal Kočí dňa 13.12.2006 o 10:55 v kategórii Ostatné

Keď som si koncom augusta zakladal tento blog, tak som popravde netušil, ako sa do budúcnosti vyvinie. Od konca augusta 2004, kedy som publikoval svoj prvý príspevok som na tomto blogu vypublikoval 147 príspevkov (148 ak rátam aj tento :)). Pre mňa samého je to prekvapivé číslo. Bohužiaľ, za existenciu blogu sa tento vždy staval skôr do pozície technického blogu, možno aj preto, že ho linkuje napríklad Vývojár.cz a tak sic som tu uverejnil niekoľko príspevkov na nie IT tému, jednalo sa skôr o výnimky. A keďže som dospel do stavu, kedy mám pocit, že mám čo to popísať aj po nie IT stránke, rozhodol som sa popri tomto blogu rozbehnúť si blog aj na SME. Takže odteraz, súkromné veci, príbehy, myšlienky a iné veci si bude vylievať na blogu na SME - koci.blog.sme.sk. Všetci ste srdečne vítaní. Blogovať na IT témy budem samozrejme naďalej tu.

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Páčil sa ti príspevok?

Zdieľaj príspevok alebo si ho odlož na neskôr

Sleduj ma

Ak nechceš premeškať príspevky ako je tento, sleduj ma na Twitteri, alebo ak máš RSS čítačku, môžeš sledovať môj RSS kanál.

Komentáre

Rob dňa 14.12.2006 o 20:16 - Jeden blog

A není lepší soukromí a IT smíchat dohromady a provozovat pouze jeden blog?

Mifko dňa 14.12.2006 o 21:17 - re: Jeden blog

To: Rob Praveze som nad tym uvazoval dlhsie a dospel som k nazoru, ze ludia, ktori navstevuju tento blog, tak ich podla mna viaz zaujima IT a nie nejake vyplody mojej mysle. A naopak, ludia ktori si zvyknu na moj nie-IT blog nebudu povacsinou rozumiet mojim IT vylevom ;) A ludia, ktori maju zaujem o oboje podla mna nemaju problem pridat si do RSS citacky dalsi zdroj. Uvidime, asi az prax ukaze, ci som mal pravdu, alebo som sa mylil. V kazdom pripade, blog na sme ma dalsiu vyhodu a tou je, ze je hojne navstevovany a tak sa da oslovit ovela sirsia skupina ludi, co sa mi osvedcilo uz na prvych dvoch prispevkoch. Na druhej strane to ma aj nevyhody a to, ze tito ludia velmi radi komentuju a beru to dost osobne. Ako priklad uvediem, ze jeden clanok ktory som tam pisal nebol ani clanok, ale akysi pokus o poviedku. Niektori citatelia sa do toho tak vzili, ze zacali hlavneho hrdinu odsudzovat a zhadzovat, ini si zase myslia, ze som pisal o sebe, atd. Srandy kopec, kto neskusi, nepochopi ;)

Pridať komentár

Máš niečo zaujímavé povedať k článku? Pridaj to k článku ako komentár. Spam, reklamu alebo inak nerelevantné komentáre okamžite mažem.

Pridanie komentára sa nepodarilo. Oprav si prosím chyby.