Outlook Previewer pre PDF súbory

Publikoval Michal Kočí dňa 30.05.2007 o 21:34 v kategórii Office

Ak používate Outlook 2007, isto ste si všimli, že niektoré typy súborov môžete prehliadať priamo v aplikácii za použitia tzv. previewer-a. Defaultne sa Vám do systému nainštalujú prehliadače pre dokumenty aplikácií balíka Office (Word, Excel, ...). Čo sa týka formátu PDF, ten momentálne podporovaný nie je, vyzerá to akoby Microsoft čakal že ho spraví Adobe a Adobe že ho spraví Microsoft. Takže ak chcete mať túto funkcionalitu v Outlooku, musíte sa po riešení porozhliadnuť niekde inde. Našťastie, existuje a je aj zdarma.

Toto riešenie sa volá PDF Preview Handler for Outlook/Vista a momentále je vo verzii 1.0.2. Riešenie zapúzdruje funkcionalitu Adobe Readera, takže tento musíte mať nainštalovaný tiež (verziu 7 alebo vyššiu). Stiahnuť si ho môžete priamo od autora.

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Páčil sa ti príspevok?

Zdieľaj príspevok alebo si ho odlož na neskôr

Sleduj ma

Ak nechceš premeškať príspevky ako je tento, sleduj ma na Twitteri, alebo ak máš RSS čítačku, môžeš sledovať môj RSS kanál.

Komentáre

K tomuto článku nie su pridané žiadne komentáre.

Pridať komentár

Máš niečo zaujímavé povedať k článku? Pridaj to k článku ako komentár. Spam, reklamu alebo inak nerelevantné komentáre okamžite mažem.

Pridanie komentára sa nepodarilo. Oprav si prosím chyby.