Simpsonovci

Publikoval Michal Kočí dňa 02.09.2004 o 19:43 v kategórii Web

Tak som objavil českú stránku venujúcu sa Simpsonovcom. Dosť som sa pochechtával, keď som čítal Bartove poznámky, ktoré píše na tabuľu, alebo keď som počuval niektoré hlášky postáv tohto brilantného seriálu. No proste je to celkom pekne informačne nabitá stránka.

Čo ma však docela dostalo - Slovenská televízia (STV) bude vraj vysielať všetky diely Simpsonovcov od prvej série a to v českom dabingu. Jupí. A pre zmenu Česká televize (ČT) bude vysielať už 14. sériu.

Ako sa píše na tejto web stránke STV, seriál bude chodiť každý deň okrem utorka a soboty o 18:55. Tuším budem doma musieť zatrhnúť pozeranie správ v TV Markíza :)

A aby som nezabudol, skvelá stránka o Simpsonovcoch je aj www.thesimpsons.com, žeby to bola ich oficiálna?

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Páčil sa ti príspevok?

Zdieľaj príspevok alebo si ho odlož na neskôr

Sleduj ma

Ak nechceš premeškať príspevky ako je tento, sleduj ma na Twitteri, alebo ak máš RSS čítačku, môžeš sledovať môj RSS kanál.

Komentáre

Gabko dňa 21.01.2015 o 13:33 - Simsonovci

Správy TV Markiza nepozeraj a na prime cool chodia Simsonovci o 18:25 alebo 18:30 pondelok až piatok a sobotu nedeľu chodia 18:25,18:30,18:45 alebo 18:50

Pridať komentár

Máš niečo zaujímavé povedať k článku? Pridaj to k článku ako komentár. Spam, reklamu alebo inak nerelevantné komentáre okamžite mažem.

Pridanie komentára sa nepodarilo. Oprav si prosím chyby.