Snippet Compiler 2.0

Publikoval Michal Kočí dňa 11.04.2005 o 21:10 v kategórii Software

Tento mesiac chcem upozorňiť na ďaľší program - Snippet Compiler, na ktorý vo výstižne nazvanom príspevku Snippet Compiler už upozorňoval aj Michal Bláha. Pomaly sa začínam cítiť ako vykrádač jeho blogu, čo ale samozrejme nie je mojim úmyslom.

Mojim úmyslom je upozorňiť Vás na to, že na svete je od polovice februára verzia 2.0.4.0. Tá má oproti prvej verzii isté vylepšenia, či sa však jedná o nejaké zásadné vylepšenia by som vedel posúdiť len na základe zoznamu zmien, nakoľko som starú verziu (bohužial) nepoužíval.

Tento program som začal používať asi pred dvomi týždňami, už teraz však môžem zodpovedne prehlásiť, že som sa stal jeho otrokom ;) Program na mňa čaká v Tray-Bare a zapísať si v ňom zopár riadkov kódu a rýchlo spustiť napríklad v podobe konzolovej aplikácie je ovela rýchlejšie a jednoduchšie, než si napríklad vytvoriť novú Solution vo VS.Net.

No poviem to stručne a jasne, tento program ma úplne dostal a myslím, že keď ho vyskúšate aj Vy, že dostane aj Vás. Takže, Michalovi za skvelý tip opäť raz veľká vďaka...

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Páčil sa ti príspevok?

Zdieľaj príspevok alebo si ho odlož na neskôr

Sleduj ma

Ak nechceš premeškať príspevky ako je tento, sleduj ma na Twitteri, alebo ak máš RSS čítačku, môžeš sledovať môj RSS kanál.

Komentáre

K tomuto článku nie su pridané žiadne komentáre.

Pridať komentár

Máš niečo zaujímavé povedať k článku? Pridaj to k článku ako komentár. Spam, reklamu alebo inak nerelevantné komentáre okamžite mažem.

Pridanie komentára sa nepodarilo. Oprav si prosím chyby.