Chystáte sa na Thassos?

Publikoval Michal Kočí dňa 4.9.2008 o 19:15 v kategórii Web

Pred pár dňami sme sa s priateľkou vrátili z dovolenky z ostrova Thassos a keďže máme veľa informácií a veľa fotografií, rozhodli sme sa o naše skúsenosti podeliť...

Narozdiel od predminulého leta, kedy som bol na Korfu a napísal som o tom jeden príspevok sem do blogu, tento rok sme sa rozhodli, že informácií je oveľa viac, asi preto že sme boli nejaký všímavejší, a že vytvoríme celý web, kde budú informácie pekne členené.

Takže predstavujem Vám web s informáciami pre všetkých, ktorí sa na ostrov Thassos chystajú a chceli by nájsť ucelený pohľad na jednom mieste - Ostrov Thassos (www.ostrov-thassos.sk).

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Páčil sa ti príspevok?

Zdieľaj príspevok alebo si ho odlož na neskôr

Sleduj ma

Ak nechceš premeškať príspevky ako je tento, sleduj ma na Twitteri, alebo ak máš RSS čítačku, môžeš sledovať môj RSS kanál.

Komentáre

IBBTS dňa 9.9.2008 o 01:41 - no super!

Takze tak! No super! Dufam, ze ste naozaj boli spokojni a coskoro o tom aj trochu porozpravame. ;o)) [!v@n]

Lenka dňa 29.6.2009 o 18:12 - thassos

Konecene jedna perfektna stranka ,kde je všetko pokope.My sme boli na Thassose minuly rok a informacie sme si zhanali z niekolkych stranok.Všade sme našli niečo a dali do dokopy.Sli sme vlastnym autom,poviem Vam,je to parada.Kto ešte nebol na Thassose nech sa tam raz vyberie a už nikam inam nebude chodiť.Cela atmosfera na ostrove je presytená greckom ,jeho historiou a krasou prírody.Mali sme super delegatku,ktorá nám o ostrove povedala toľko informácii,že sme ju počuvali s otvorenymi ustami.Je to božsky ostrov.

Pridať komentár

Máš niečo zaujímavé povedať k článku? Pridaj to k článku ako komentár. Spam, reklamu alebo inak nerelevantné komentáre okamžite mažem.