Komiksy (napríklad Dilbert) priamo do Vašej RSS čítačky

Publikoval Michal Kočí dňa 7.1.2005 o 22:10 v kategórii Web

Neviem prečo, ale od malička zbožňujem komiksy. Nie však stále tie isté, môj komiksový vkus sa vekom samozrejme mení :)

Keď som si chvíľu kupoval denník Pravda, vždy ma zaujal komiks Dilbert, ktorý vychádza aj na webových stránkach Pravdy - navyše s prekladom do slovenčiny. Ovšem, nedá sa každý deň si spomenúť na návštevu Pravdy za účelom zhliadnutia Dilberta. Takisto sa nedá každý deň si spomenúť na návštevu serveru Comics.Com, kde Dilbert tiež pravidelne vychádza.

Chcelo by to RSS kanál s mojim obľúbeným komiksom, na ktorý som si postupne vytvoril závislosť. Totiž, keď nejde Mohamed k hore, musí ísť hora k Mohamedovi. A to je presne to, čo som potreboval. Aby Mohamed, teda vlastne Dilbert, chodil priamo ku mne do počítača. Ako prvé som našiel možnosť, nechať si z Comics.Com zasielať Dilberta denne do mailu. Potom som však našiel Tapestry - zoznam kanálov približne 15 komiksov, Dilberta nevynechávajúc...

A keďže nie len prácou je človek živý a komiksov nikdy nie je dosť, nechal som si do mojej RSS čítačky (Rss Reader) pre istotu natiahnuť celý OPML zoznam, ktorý Tapestry tiež ponúka, a postupne vyradím tie komiksy, ktoré ma baviť nebudú...

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Páčil sa ti príspevok?

Zdieľaj príspevok alebo si ho odlož na neskôr

Sleduj ma

Ak nechceš premeškať príspevky ako je tento, sleduj ma na Twitteri, alebo ak máš RSS čítačku, môžeš sledovať môj RSS kanál.

Komentáre

K tomuto článku nie su pridané žiadne komentáre.

Pridať komentár

Máš niečo zaujímavé povedať k článku? Pridaj to k článku ako komentár. Spam, reklamu alebo inak nerelevantné komentáre okamžite mažem.