Promócie

Publikoval Michal Kočí dňa 23.6.2006 o 00:47 v kategórii Ostatné

Promócie sú zvláštna udalosť. Zopár príhovorov na ktoré obvykle nik nie je až tak moc zvedavý no napriek tomu pri nich rodičia zvyknú plakať. Je to posledný deň, kedy sa organizovane stretnú ľudia v hojnejšom počte, ľudia, ktorí spolu strávili niekoľko rokov v škole, či už na prednáškach alebo na skúškach. Je to deň, kedy sú študenti odmenení za svoju výdrž, vedomosti a úspešné zloženie štátnych skúšok diplomom. Až na týchto pár drobností je to aj tak len ďaľší obyčajný deň. Napriek tomu sa na tento deň teším, pretože tento deň je pre mňa symbolom ukončenia, úspešného ukončenia, všetkého toho školského trápenia, stresov, nervov a povinností. Preto týmto dávam na známosť, že u mňa sa promócie konajú 30. júna 2006 a prikladám oznamko najmä pre tých, na ktorích som zabudol (alebo pre tých, na ktorích nemám adresu) a ktorím som ho neposlal poštou.

Už by som dodal len dve veci. Jednak chcem pozvať všetkých, ktorí sú zvedaví na moju maličkosť a chcú ma vidieť nahodeného v saku, čo sa ozaj často nevidí, nech prídu, rád ich uvidím. A druhá vec, chcem sa aj touto cestou ešte raz poďakovať Pjetkovi, ktorý mi oznámenie vymyslel, nadizajnoval a vlastne celé pripravil. Nebyť jeho, tak upadnem do šedi klasických oznamiek a to by som ozaj nerád. Ďakujem :)

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Páčil sa ti príspevok?

Zdieľaj príspevok alebo si ho odlož na neskôr

Sleduj ma

Ak nechceš premeškať príspevky ako je tento, sleduj ma na Twitteri, alebo ak máš RSS čítačku, môžeš sledovať môj RSS kanál.

Komentáre

Jarda Jirava dňa 23.6.2006 o 10:54 - Gratulace

Gratuluji a přeji mnoho úspěchů. Byť je to jen "formalita" (to hlavní před tím se již odehrálo), velice potěší a to nejen vnitřně, ale hlavně všechny blízké, které člověk má. Ještě jednou tedy úspěšné vykročení do života, kde se nudná teorie mění v zábavnou praxi plnou nových poznatků. (Ale to již znáš.) Hodně štěstí. -- J.

Mifko dňa 23.6.2006 o 12:32 - re: Gratulace

to Jarda Jirava: Dakujem. Ano, samozrejme, ze ma uspesne dokoncenie studia potesilo, mamu tiez. Tie promocie su najma pre rodicov, este mam v pamati ako si pekne poplakal vsetky mamy, ked som bol na bratovych promociach :) Prax je zabavna, uz sa chvilu zabavam a mam teda stastie, ze praca je pre mna zaroven konickom. Nie sice vzdy, ale vacsinou nastastie ano.

Pridať komentár

Máš niečo zaujímavé povedať k článku? Pridaj to k článku ako komentár. Spam, reklamu alebo inak nerelevantné komentáre okamžite mažem.