Silverlight 2.0 Beta 1 je vonku a iné novinky

Publikoval Michal Kočí dňa 6.3.2008 o 09:56 v kategórii Silverlight

Na Mix08 bolo oznámené uvoľnenie Silverlight 2 Beta 1. Navyše, ako bolo sľúbené, táto obsahuje GoLive licenciu.

Ak teda chcete Silverlight 2.0 (pôvodne bol očíslovaný ako verzia 1.1) vyskúšať, alebo si ho proste stiahnuť a niečo poriadne v ňom spraviť, stiahnite si Microsoft Silverlight Tools Beta1 for Visual Studio 2008, ktoré obsahujú runtime, plugin do VS2008 a aj SDK.

Okrem toho bola avizovaná aj podpora Silverlight na mobilných zariadeniach Nokia a na zariadeniach s Windows Mobile. Na prvý pohľad zaujímavá správa (ktorá zaujala aj iných) je podľa môjho názoru trochu negatívne ovplyvnená tým, že tu bola avizovaná podpora Silverlight 1.0. Áno, lepšie ako nič, ale pre nás, ktorý JavaScript jednoducho nemusíme to zas až taká skvelá správa nie je. Ale predstava že na mojom PDA budem pozerať online streamované video, napríklad vysielanie televízie je celkom príjemná.

Mohlo by ťa tiež zaujímať

Páčil sa ti príspevok?

Zdieľaj príspevok alebo si ho odlož na neskôr

Sleduj ma

Ak nechceš premeškať príspevky ako je tento, sleduj ma na Twitteri, alebo ak máš RSS čítačku, môžeš sledovať môj RSS kanál.

Komentáre

K tomuto článku nie su pridané žiadne komentáre.

Pridať komentár

Máš niečo zaujímavé povedať k článku? Pridaj to k článku ako komentár. Spam, reklamu alebo inak nerelevantné komentáre okamžite mažem.